Sítotisk – běžně používaná technologie tisků na hladké materiály z bavlny – trička, polokošile, mikiny (pozor, nelze použít na pique materiál). Sítotiskem tiskneme od 50 kusů, cena se počítá z počtu kusů, počtu barev a velikosti daného motivu. Platí zde známé pravidlo, čím více kusů tisknete, tím je cena za kus levnější.

Transferový tisk – technologie tisku, která se používá na technické materiály, které sítotiskem nepotisknete (coolfit, funkční prádlo, softshellové bundy, kalhoty apod.). Transfer se používá i na pique materiály, které sítotiskem nelze potisknout. Na textil se vytištěná grafika nažehluje na lisu. Nevýhodou této technologie, především u větších potištěných ploch, je to, že potištěné plocha textilu je neprodyšná a nedýchá. Transferem lze tisknou i malé série, ale je zde poměrně drahá předtisková příprava. Cena se opět počítá z počtu kusů, počtu barev a velikosti daného motivu. I zde platí známé pravidlo, čím více kusů tisknete, tím je cena za kus levnější.

Sublimační tisk – je technologie využívána k barvení textilu ze 100% polyesteru. Využívá se nejčastěji pro potisk sportovních dresů apod. Jeho výhodou je neznatelný tisk na omak a extrémní odolnost vůči otěru a chemickým látkám. Textil z bavlny a její příměsy sublimačním tiskem bohužel nepotisknete.