V oblasti reklamních dárkových předmětů nabízíme zákazníkům pestrou paletu nejrůznějších reklamních, ale i osobních dárkových předmětů. Naše nabídka obsahuje tisíce druhů a typů standardních předmětů od široké nabídky propisek, hrnků, zapalovačů, nožů, kancelářských pomůcek až po diáře, kalendáře, firemní reklamní bloky, tašky, dále reklamní předměty určené pro muže, ženy i pro děti.

Dokážeme vám nabídnout také řadu speciálů vyrobených na zakázku, které v katalozích renomovaných společností s dárkovými předměty nenajdete. V naší nabídce nechybí ani atypické dárkové předměty pro náročné klienty například z kůže, ručně vyráběné zdravé čokolády popřípadě z jiných originálních a netradičních materiálů. V mnohých oblastech je naše nabídka širší než u renomovaných společností, které se specializují pouze na levné dárkové předměty dovážené z Asie.

Nabídku reklamních předmětů zajišťujeme opět s vlastními komplexními službami „brandování“ (ologování). Nabízíme technologie potisku tampónem, sítotiskem, UV tiskem, nejkvalitnějším laserem, ražbu, pískováním apod.

Navrhneme vám nejvhodnější technologii, která je pro daný reklamní předmět vhodná, a dodáme vám vše ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Zápůjčka vzorků vybraných reklamních předmětů je u nás samozřejmostí. Nekupujete podle obrázku z katalogu, ale vše si můžete prohlédnout, osahat a vyzkoušet.